עו”ד ריקי שחר

שותפה בכירה במשרד, עו”ד ריקי שחר (קרוגליאק) מתמחה בהובלה ובניהול של עסקאות נדל”ן מורכבות. עו”ד שחר היא בעלת מומחיות, ניסיון וידע בליווי ובייעוץ לפרויקטים רחבי היקף המשלבים עשרות ואף מאות יחידות דיור. בין היתר צברה עו”ד שחר ניסיון משמעותי בליווי פרויקטים בתחום הנדל”ן הקשורים בהפשרה של קרקעות חקלאיות לבנייה, בפרויקטים שונים של עסקאות נדל”ן מתחומים שונים וכן בפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ”א 38 ופינוי בינוי).
עו”ד שחר מעניקה ייעוץ וליווי בתחום הנדל”ן הן לבעלים, לרבות קבוצות מסוגים שונים, והן ליזמים בהיקפים שונים, לרבות ייצוג של חברות מהמובילות במשק בתחום הנדל”ן.
עו”ד שחר מלווה את לקוחות המשרד החל משלב הרכישה והתכנון, לרבות תכנון מבנה העסקה, עובר בשלב הפיתוח, וכלה בשלב ההקמה והרישום. היא מייעצת ללקוחות במסגרת הליכי מימון ובקשר עם סוגיות מיסוי נדל”ן, וכן מייצגת אותם בפני רשויות שונות.
במהלך שנים רבות של עבודה בתחומים אלה, צברה עו”ד שחר ניסיון הרב והבנה מעמיקה בכל תחומי הנדל”ן, הן בפן המשפטי והן בהיבטים העסקיים והאנושיים השונים הכרוכים באלה, אשר מאפשרים לה מתן ייעוץ וליווי ללקוחות המשרד ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.
עו”ד שחר הנה בעלת תואר בוגר של האוניברסיטה העברית (.LL.B) משנת 1998 והנה חברת לשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 1999. את התמחותה עשתה עו”ד שחר במשרד יגאל ארנון בירושלים, ומאז הצטרפותה ללשכת עוה”ד היא עובדת עם עו”ד ברוך אדלר ומלווה את פעילותו העניפה ורבת השנים של המשרד בפרויקטים מתחום הנדל”ן.